20 Kasim 2017
ara
Özel Haber
 
Öne Çıkanlar
 
Yazarlar
İSKENDER KORKUT
Seki Deniz Seki…
KAZIM ÇETİNKAYA
ADALET SİSTEMİMİZ VE HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜ
BAYKAN SARIKAYA
KIYAFETLE KIYAMET YAŞATMAK İSTEDİLER
MUSTAFA IŞILDAK
EZBER BOZAN BİR KİTAP…

 
Gazeteler
 
Hava Durumu
ADIYAMAN
 
Paylaş  

OKUL SPORLARI TOPLANTISI YAPILDI

6.11.2017

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı okul sporları değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı Adıyaman’ın yani sıra Kahta, Besni, Gölbaşı, Sincik ve Tut ilçelerinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş ile İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya başkanlığında yapıldı. 
İlçelerde gerçekleştirilen toplantıya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, ilçe milli eğitim müdürleri, gençlik hizmetleri ve spor ilçe müdürleri, şube müdürleri, beden eğitimi öğretmenleri ve antrenörler katıldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, yaptığı konuşmada, okul sporlarına daha fazla katılım sağlanması, çocukların sporla buluşması, yetenekli öğrencilerin ortaya çıkması ve bunların en iyi şekilde değerlendirilmesi için çaba içinde olduklarını söyledi. Müdür Keleş, “2016 - 2017 sezonunu geride bıraktığımız zaman ilimizde 32 farklı branşta 186 kategoride bin 350 başvuru alarak 20 bin civarında öğrencimizi spor faaliyetlerine katılım sağladık. Yapılacak çalışmalarla, öğrencilerimizin Türkiye çapında önemli başarılar sağlayacağına inanıyorum. Bu yıl eğitim başarısının yanı sıra okul sporları başarısının da en iyi şekilde geçmesi temennisinde bulunarak, 2017-2018 eğitim öğretim yılının başta ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını ve başarılı geçmesini diliyoruz. Bu başarının yanı sıra başarılı bir spor sezonu da geçirmeyi temenni ediyoruz. Okul sporlarına daha fazla katılım sağlanması, çocuklarımızın sporla buluşması, yetenekli öğrencilerin ortaya çıkması ve bunları en iyi şekilde değerlendirilmesini içersindeyiz” dedi.
Daha sonra konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Kızılkaya ise, "Ahlaklı ve dürüst öğrencilerin yetiştirilmesinde beden eğitimi öğretmenlerinin büyük rolü vardır. Beden eğitimi dersinin diğer derslerden farkı yoktur. Okul müdürleri beden eğitimi öğretmenleri ile beraber okullarında sporun yaygınlaştırılması için çalışma yapması gerekmektedir. Okul müdürleri beden eğitimi öğretmenleri ile beraber okullarda sporun yaygınlaştırılması için çalışma yapması gerekmektedir. Öğrencilerimizin ve siz değerli öğretmenlerimizin her zaman yanında olduğumuzu belirtmek isterim” diye konuştu.

Bu haber 91 defa okundu.

Yazan :

Kaynak :

Henüz Bu Habere Yorum Yapılmamış Yorum Yaz
 
Diğer Haberler
LİDER 1954, SON DAKİKAYA KADAR SAVAŞTI VE GALİP
7 YAMANLAR SELKA ESKİŞEHİR E MAÇINA HAZIRLANIYOR
BELEDİYESPOR, LİDERDEN PUAN KOPARDI
LİDER ADIYAMAN 1954 VURA VURA YOLUNA DEVAM EDİYOR
İŞİTME ENGELLİLER GALİBİYETLE BAŞLADI
OKUL SPORLARI TOPLANTISI YAPILDI
LİDER 1954, KRİTİK VİRAJI “YAMAN” GEÇTİ
BELEDİYESPOR 1 PUANI KOPARDI
BELEDİYE, 1954 SPORUN MAÇINI CANLI YAYINLYACAK
ADIYAMAN BELEDİYESİ İŞİTME ENGELLİLER SEZONU AÇIYO
 
 
Trafik Kazaları
Yerel
Asayiş
Kültür Ve Sanat
İlçelerimiz
Özel Haber
Günün Haberi
Eğitim
Sağlık
Son Dakika
Politika
Spor
Gundem
Yaşam

 Adıyaman Haber |Gölbaşı Haber |Kahta Haber|Besni Haber|Gerger Haber|Samsat Haber|Adıyaman Resimleri|Yazarlar
SİTEMİZDE YAYINLANAN KÖŞE YAZILARINDAN VE YORUMLARDAN YAZARLAR VE YORUMCULAR SORUMLUDUR SİTEMİZ HİÇ BİR ŞEKİLDE SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEDİR
SİTEMİZ BASIN-YAYIN AHLAK VE İLKELERİNE UYMAYI TAAHÜT EDER
haberinrotasi.com Copyright © 2011 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve Kaynak Gösterilemeden Yayınlanamaz. birajans.biz