21 Mart 2019
ara
Özel Haber
 
Öne Çıkanlar
 
Yazarlar
İSKENDER KORKUT
Seki Deniz Seki…
KAZIM ÇETİNKAYA
KUR’AN BİR VADİDE MÜSLÜMANLAR BAŞKA VADİDE
BAYKAN SARIKAYA
KIYAFETLE KIYAMET YAŞATMAK İSTEDİLER
MUSTAFA IŞILDAK
SUÇ, CEZA VE STAJ İLE İLGİLİ ÖNERİLER

 
Gazeteler
 
Hava Durumu
ADIYAMAN
 
Paylaş  

MÜDÜR ALAGÖZ, KURUM PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ

14.10.2018

Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, Kahta ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi.
Adıyaman Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeni atanan Ahmet Alagöz, Kahta ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı kurumlarda çalışan personel ile tanışma programına katıldı.
Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, burada düzenlenen programda, devamsızlık konusunda velilerin bilgilendirilmesi, velilerin eğitim sürecine dahil olması, yerel, bölgesel ile ulusal programlara öğrencilerin dahil edilmesi, DYK ve İYEP kurslarının önemi hakkında bilgi verdi.
Eğitim sürecinde öğrenci velilerin okul ile olan ilişkilerinin öğrenci açısından büyük öneme sahip olduğu belirten Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, “öğrenci velilerimizin okul ile olan ilişkileri bizim açımızdan büyük önem arz etmektedir. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin eğitim sürecini için velilerimiz ilişkilerimizin çok iyi olması gerekiyor. Öğrencilerimizin devamsızlık ve not bilgilerini öğrencilerimiz ile paylaşarak öğrencilerimizin gelişimi hakkında velilerimizi bilgilendirelim. Aynı zamanda öğrencilerimiz bakanlığımızın E-okul modülünü de takip etmeleri gerektiğini söylemeliyiz. Öğrencilerimizi, yerel ve sportif faaliyetlere katılımı artıcı programlar düzenlemeliyiz. Yerel, bölgesel ve ulusal sportif yarışmalarına katılımlarını sağlayarak onlara destek olmayız. Öğrencilerimiz gelişimi açısından büyük tehdit oluşturan madde bağımlılığı ve teknoloji bağımlılığı gibi konularda bilinçlendirmeliyiz. Bunların sosyal ve fiziki zararlarını iyi bir şekilde anlatan programlar düzenlemeliyiz. Bunların yanında Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından kurulan sosyal nitelikli eğitsel elektronik içerik ağı olan EBA’yı takip edelim. Burada çocuklarımız açısından güzel projelere erişebiliyoruz” şeklinde konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından program, Müdür Alagöz’ün ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binası ziyareti ve burada bulunan personel ile tanışması ile sona erdi.
Kahta Kültür Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen programa, Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, Adıyaman Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kazım Çoban, ilçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen, ilçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul müdürleri ile kurum personeli katıldı.

Bu haber 899 defa okundu.

Yazan :

Kaynak :

Henüz Bu Habere Yorum Yapılmamış Yorum Yaz
 
Diğer Haberler
ÖZEL EĞİTİM OKULLARINA MATERYALLER DAĞITILDI
ADIYAMAN FEN LİSESİ PROJELERİYLE SES GETİRDİ
MİLLİ EĞİTİM İLE MÜFTÜLÜK ARASINDA İŞBİRLİĞİ
İMAM HATİP ORTAOKULUNUN TÜBİTAK BİLİM FUARI AÇILDI
MİLLİ EĞİTİM ÇALIŞANLARININ 3600EK GÖSTERGE TALEBİ
8 OKULA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BELGESİ
ÇELİKHAN VE GERGER DE OKULLAR 1 GÜN TATİL
ALAGÖZ DEN ÖĞRENCİLERE TÜBİTAK 4007 PROJEYE DAVET
KÖY OKULLARINDA ORGANİK TARIM EĞİTİMLERİ
İKİNCİ DÖNEM OKURYAZARLIK SEFERBERLİĞİ TOPLANTISI
 
 
Trafik Kazaları
Yerel
Asayiş
Kültür Ve Sanat
İlçelerimiz
Özel Haber
Günün Haberi
Eğitim
Sağlık
Son Dakika
Politika
Spor
Gundem
Yaşam

 Adıyaman Haber |Gölbaşı Haber |Kahta Haber|Besni Haber|Gerger Haber|Samsat Haber|Adıyaman Resimleri|Yazarlar
SİTEMİZDE YAYINLANAN KÖŞE YAZILARINDAN VE YORUMLARDAN YAZARLAR VE YORUMCULAR SORUMLUDUR SİTEMİZ HİÇ BİR ŞEKİLDE SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEDİR
SİTEMİZ BASIN-YAYIN AHLAK VE İLKELERİNE UYMAYI TAAHÜT EDER
haberinrotasi.com Copyright © 2011 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve Kaynak Gösterilemeden Yayınlanamaz. birajans.biz