12 Aralik 2019
ara
Özel Haber
 
Öne Çıkanlar
 
Yazarlar
İSKENDER KORKUT
Seki Deniz Seki…
KAZIM ÇETİNKAYA
NASILSANIZ ÖYLE İDARE OLUNURSUNUZ.
BAYKAN SARIKAYA
KIYAFETLE KIYAMET YAŞATMAK İSTEDİLER
MUSTAFA IŞILDAK
“DİLİNİZE SAĞLIK AVUKAT BEY!”

 
Gazeteler
 
Hava Durumu
ADIYAMAN
 
Paylaş  

DAĞTEKİN: AK PARTİ BU MEMLEKETİN SİGORTASIDIR

10.12.2018

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, resmi propaganda çalışmalarının 19 Şubat'ta başlayacağını duyurdu.
Mehmet Dağtekin, AK Parti'nin bir aile olduğunu ve oturmuş bir siyasal kültürünün tezahürü olduğunu belirterek, planlı ve prensiplerinden ödün vermeyen bir teşkilat anlayışı ile hareket ederek teşkilat olarak iyi bir sinerji yakaladıklarını söyledi.
Dağtekin, “Bu toplantılarımızın bir diğer özelliği ise basına kapalı oturumlarda bizzat Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın yönetmesidir. Yaklaşık olarak dört saat boyunca il başkanlarımızın sorun ve sorularını dinleyerek çözüm yolları üzerinde istişarelerde bulunuyoruz. Cumhurbaşkanımız Adıyaman'ı çok seviyor. Özellikle her seçim döneminde Türkiye rekoru kıran Sincik ilçemizin ülke gündemine gelmesi haliyle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da Adıyaman'a ayrı bir ehemmiyet ve ilgi göstermesine vesile oluyor. Bu noktada Sincikli kardeşlerimize de teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum. Seçim takvimimiz ve propaganda sürecimiz 19 Şubat itibariyle başlamış olacak. Elbette bu tarihten önce de il başkanı olarak hem ilçe hem de belde başkanlarıyla çalışmalarımız devam edecek . Yani resmi propaganda sürecine kadar bizler daha özel, birebir görüşmeleri yaparak vatandaşlarımızla temas halinde olacağız. Bilindiği gibi partimiz 31 Mart seçimlerine 'gönül belediyeciliği' sloganıyla giriyor. Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'da bulunduğu her platformda gönül belediyeciliğine vurgu yapıyor. Bizlerde eşlerimizle birlikte kapı kapı dolaşarak gönüller yapacağız, gönüller inşa edeceğiz. Çalınmadık kapı bırakmayacak şekilde herkesin kapısına giderek Allah'ın selamını vereceğiz” dedi.
Dağtekin açıklamasının devamında, “AK Parti kurulduğu tarihten bu yana her daim gönüllere hitap eden bir parti olmuştur. Ancak son dönemlerde toplumsal olarak gittikçe birbirimizin kapısını çalmak, komşunun bir çayını içmek, birbirimizin derdiyle dertlenme gibi medeniyetimizden bize miras kalan bu önemli misyonda bazı sıkıntılar olduğunu görüyoruz. AK Parti olarak bizler bu iletişi yeniden diriltmek ve sürdürebilir bir hale getirmek için bu minvalde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yani milletimizin yaşadığı sorun ve sıkıntıları birebir dinleyerek partimizin ilgili kademelerine ileteceğiz. Elbette bu çalışmaları partimizin tüm organları ile birlikte yürüteceğiz. Tabi daha koordineli ve daha planlı bir şekilde olacak şekilde bu görevlerimizi yerine getireceğiz. Elbette bu süreçte tevazu ve gayret çok önemli. Ancak tevazu ile çalışmalarımıza devam ederken vakarı da elden bırakmayarak gönüllere dokunacağız" ifadelerini kullandı.
Dr. Süleyman Kılıç'ın adaylığını da değerlendiren Dağtekin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'aday değilse gerekirse biz adaylık teklifinde bulunacağız' sözlerini hatırlatarak " Liderimiz Erdoğan sahayı, yereli ve teşkilatı önemsemesi hasebiyle belediye başkanı adayı olarak Dr. Süleyman Kılınç'ı aday göstermiştir. Dr. Süleyman Kılınç gerçekten gönüllerde taht kurmuş bir adayımız.Kendisini kutluyorum. Şuana kadar belirlediğimiz adayların yüzde 45'ini direk teşkilatlardan seçtik. Yani adaylarımız içerisinde il başkanları, başkan yardımcıları, eski il başkanları adaylarımız var 31 Mart seçimlerinde Süleyman Kılınç'ı çok yüksek bir oy oranıyla belediye başkanı yapacağımıza inancım tamdır. Elbette aslolan milletimizdir, Adıyaman'dır. Bu seçimlerdeki sloganımız olan tevazu, samimiyet ve gayret ile inşallah gönüllere gireceğiz. Ve gönül belediyeciliğini, gönüllere nakış nakış işleyeceğiz. Elbette gönül belediyeciliğini yaparken kendi asli işimiz olan hizmetlerimizi de hiç aksatmayacağız" ifadelerine yer verdi.

Bu haber 1876 defa okundu.

Yazan :

Kaynak :

Henüz Bu Habere Yorum Yapılmamış Yorum Yaz
 
Diğer Haberler
YEMİN OLSUN ORTADOĞU’YA BARIŞ VE HUZURU GETİRECEĞİ
ERBAŞ TAN KAMU SPOTU ELEŞTİRİLERİNE CEVAP
KÖSE; BEN İDAMLARA KARŞI BİR İNSANIM
KILIÇDAROĞLU NDAN MİLLİYETÇİLİK ELEŞTİRİSİ
BAŞKAN DAĞTEKİN DEN EZAN VE BEKA AÇIKLAMASI
KAZADA ÖLEN TÜRK GENCİN BABASI KONUŞTU
AK PARTİ´Lİ ÜNAL DAN CHP YE ELEŞTİRİ
ADIYAMAN DA MISIR PROTESTOSU YAPILDI
MİLLETVEKİLİ AHMET AYDIN DAN 2018 DEĞERLENDİRMESİ
AYDIN; TÜRKİYE MAZLUM MİLLETLERİN SON KALESİ
 
 
Trafik Kazaları
Yerel
Asayiş
Kültür Ve Sanat
İlçelerimiz
Özel Haber
Günün Haberi
Eğitim
Sağlık
Son Dakika
Politika
Spor
Gundem
Yaşam

 Adıyaman Haber |Gölbaşı Haber |Kahta Haber|Besni Haber|Gerger Haber|Samsat Haber|Adıyaman Resimleri|Yazarlar
SİTEMİZDE YAYINLANAN KÖŞE YAZILARINDAN VE YORUMLARDAN YAZARLAR VE YORUMCULAR SORUMLUDUR SİTEMİZ HİÇ BİR ŞEKİLDE SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEDİR
SİTEMİZ BASIN-YAYIN AHLAK VE İLKELERİNE UYMAYI TAAHÜT EDER
haberinrotasi.com Copyright © 2011 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve Kaynak Gösterilemeden Yayınlanamaz. birajans.biz