5 Nisan 2020
ara
Özel Haber
 
Öne Çıkanlar
 
Yazarlar
İSKENDER KORKUT
Seki Deniz Seki…
KAZIM ÇETİNKAYA
MİDESİNİ NEREDEN BESLİYORSA DÜŞÜNCESİNİ DE ORADAN ALIYOR
BAYKAN SARIKAYA
KIYAFETLE KIYAMET YAŞATMAK İSTEDİLER
MUSTAFA IŞILDAK
ANKARA ADIYAMANLILAR VAKFI ETKİNLİĞİNDEN…

 
Gazeteler
 
Hava Durumu
ADIYAMAN
 
Paylaş  

CHP HEYETİ, BESNİ DE SORUNLARI DİNLEDİ

23.9.2019

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, CHP Adıyaman İl Başkanı Deniz Çakma ve partinin yönetim kurulu üyeleri, Adıyaman’ın Besni ilçesini ziyaret etti.
CHP heyeti, Besni'ye de gelerek sosyal, ekonomik ve kültürel anlamdaki sorunlar hakkında sivil toplum kuruluşları ile vatandaşları ziyaret ederek fikir ve düşüncelerini aldı. Vatandaşlarla görüşen heyet daha sonra parti binasına geçerek burada basın açıklaması düzenledi.
Gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan CHP Besni Başkanı Hakan Kılınç, "Ülkemizin yaşamış olduğu ekonomik sıkıntılardan dolayı ülkemizin tek umudu Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Bizlerde bu birliktelik ile beraber bugün de yine sahalarda olacağız. Vekillerimiz ile birlikte STK’ları, esnaflarımızı, çiftçilerimizi ziyaret ederek onların fikir ve düşüncelerini alacağız ve kendimize bir yol haritası çizeceğiz” dedi.
Daha sonra konuşan CHP Adıyaman İl Başkanı Deniz Çakmak, “Artık yüzler Cumhuriyet Halk Partisi'ne dönmeye başladı. Tabi bizler bunlarla ilgili milletvekillerimizle birlikte sizlerin düşüncelerinizi alacağız ve genel başkanımıza rapor halinde bir yazı yazarak bildireceğiz. Genel başkanımız da tahmin ediyorum ki bu raporlar sonucunda Adıyaman’a ve Besni’ye en kısa zamanda gelerek bu rapor doğrultusunda çalışmalar yapacak. Milletvekillerimiz de bu konular üzerinde oldukça dikkatli davranarak sizler ile Genel Başkanımız arasında bir köprü kuracaktır" şeklinde konuştu.
CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen ise konuşmasında, "Biz bu tür toplantıları yapmaktan ziyade birbirimizle konuşmaktan çok sahada olmak zorundayız ve olacağız. Sadece seçim kazanmak değil, birlik olduğumuz zaman, birlikte olduğumuz zaman hiç kimse Cumhuriyet Halk Partisi'nin önünde duramaz. Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümünde bu ülkeyi tekrar haramilerin saltanatından kurtaracağız" cümlelerini kullandı.
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır ise, "Tütünde üretim serbest diyorsun ama sonra da satamazsın diyorsun. Türkiye'de gerçekten akıl almaz bir süreç yaşanıyor. Bizim toplumsal barışa yeniden imza atmamız lazım ve bunu da hep birlikte yapacağız. Şuan önümüzde önemli bir süreç var. Mevcut belediye başkanlarımızın her şekilde yanında olmak, onların başarısı için, iyi bir şeyler yapması için örgütlü olarak her şeyi yapmak zorundayız. Bizler buraya vatandaşlarımızdan oy istemeye gelmedik. Yarın seçim olduğunda Adıyaman'da seçimi nasıl kazanabiliriz, bunun stratejik yolu ve yöntemi nedir, bunları incelemeye ve çalışmaya geldik. Gittiğimiz her yerde vatandaşların sorunlarını ve sıkıntılarını dinlemek, onların taleplerini öğrenmek ve bununla alakalı bir yol çizebilmek adına buradayız" diye konuştu.

Bu haber 1441 defa okundu.

Yazan :

Kaynak :

Henüz Bu Habere Yorum Yapılmamış Yorum Yaz
 
Diğer Haberler
ÇELİKHAN DA VEFA EKİBİ YAŞLILARIN HİZMETİNDE
KARAKUŞ AİLESİNDEN 100 BİN TL DESTEK
SAMSAT VEFA SOSYAL DESTEK GRUBU GÖREV BAŞINDA
BESNİ DE ÇOCUK PARKININ İSTİNAT DUVARI ÇÖKTÜ
ÇELİKHAN DA İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM
BESNİ KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ BİR SÜRELİĞİNE KAPATILDI
JANDARMADAN DIŞARIYA ÇIKMAYIN ANONSU
KAHTA DA VATANDAŞLARIN MASKE FİYATLARINA TEPKİSİ
TUT TA YAŞLILARIN İHTİYAÇLARINI POLİSLER KARŞI
KIZIL AKBABALARIN SAYISINDA ARTIŞ YAŞANDI
 
 
Trafik Kazaları
Yerel
Asayiş
Kültür Ve Sanat
İlçelerimiz
Özel Haber
Günün Haberi
Eğitim
Sağlık
Son Dakika
Politika
Spor
Gundem
Yaşam

 Adıyaman Haber |Gölbaşı Haber |Kahta Haber|Besni Haber|Gerger Haber|Samsat Haber|Adıyaman Resimleri|Yazarlar
SİTEMİZDE YAYINLANAN KÖŞE YAZILARINDAN VE YORUMLARDAN YAZARLAR VE YORUMCULAR SORUMLUDUR SİTEMİZ HİÇ BİR ŞEKİLDE SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEDİR
SİTEMİZ BASIN-YAYIN AHLAK VE İLKELERİNE UYMAYI TAAHÜT EDER
haberinrotasi.com Copyright © 2011 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve Kaynak Gösterilemeden Yayınlanamaz. birajans.biz