YEREL
Giriş Tarihi : 25-01-2024 15:46

ADIYAMAN'I İHYA VE İNŞA EDEBİLMEK İÇİN HERKESİN DÜŞÜNCESİNE İHTİYACIMIZ VAR

AK Parti heyeti basın mensuplarıyla bir araya geldi

ADIYAMAN'I İHYA VE İNŞA  EDEBİLMEK İÇİN HERKESİN DÜŞÜNCESİNE İHTİYACIMIZ VAR

AK Parti Adıyaman Milletvekilleri ve parti yöneticileri basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Perre Uygulama Oteli Toplantı salonunda düzenlenen programa, AK Parti Adıyaman Milletvekili Mustafa Alkayış, İl Başkanı Emrah Bulucu, Belediye Başkan Adayı Ziya Polat ile parti teşkilatı ve çok sayıda basın mensubu katıldı. AK Parti İl Başkanlığı öncülüğünde düzenlenen programda konuşan AK Parti İl Başkanı Emrah Bulucu, birlik ve beraberlik mesajları vererek 2024 yerel seçimlerine hazır olduklarını ve var güçleriyle seçimlere hazırlandıklarını dile getirdi.
Başkan Erkan Bulucu, aynı zamanda belediye başkan adaylığı açıklanan Ziya Polat’a güvendiklerini bu memleket için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını söyledi.
AK Parti Milletvekili Mustafa Alkayış ise, Adıyaman’ın yeniden ayağa kaldırmak ve depremin yaralarını sarmak için yoğun çalışmalar içerisinde olduklarını ve kentin yeniden ayağa kalması için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını dile getirerek yerel seçimlere hazır olduklarını söyleyerek, Belediye Başkan Adayı Ziya Polat’a ise hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Diğer partilere büyük bir oy farkıyla seçimleri kazanacaklarını vurgulayarak kendini tanıtan AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Ziya Polat, Adıyaman sevdalısını olduğunu ve Adıyaman’ı yeniden ayağa kalkması için yoğun çalışmalar içerisinde yer alacaklarını dile getirdi. Depremin yaralarını sarmak ve Adıyaman’ı yeniden iyi bir çıtaya yükselte bilmek için göreve hazır olduğunu söyleyen Başkan Adayı Ziya Polat, bu süreçte her kesimin ve herkesin düşüncesine ihtiyacımız olacak, var güçleriyle gece gündüz demeden çalışacaklarını belirterek yapacakları hizmetlerden bahsetti.

AdminAdmin