Yerel
Giriş Tarihi : 27-10-2020 13:07   Güncelleme : 27-10-2020 13:07

AHMET AYDIN’DAN GENÇLİĞE MERKEZ MÜJDESİ

Ak Parti GMDK Başkanı Ahmet Aydın Adıyaman Merkez ve Gölbaşı ilçemize yeni Gençlik Merkezi yapılacağını duyurdu.

AHMET AYDIN’DAN GENÇLİĞE MERKEZ MÜJDESİ
Ak Parti GMDK Başkanı Ahmet Aydın Adıyaman Merkez ve Gölbaşı ilçemize yeni Gençlik Merkezi yapılacağını duyurdu.
FRIT projesi kapsamında Adıyaman Merkez Fatih Mahallesine 2.Gençlik Merkezi ve Gölbaşı ilçe Gençlik Merkezlerinin yapımına en kısa sürede başlanacığını duyuran Ahmet Aydın yaptığı açıklamada;
 
Gençlerin serbest zamanlarını sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle değerlendirmesi, bilgi ve beceri sahibi olarak gençlik faaliyetlerini planlamak, programlamak, yönetmek, denetlemek, değerlendirmek ve geliştirmek amacı ile kurulan gençlik merkezlerine iki adet daha ilave ediyoruz.
Gençler geleceğimizdir, gençler bizim için her zaman önceliklidir.
 
Samsat, Çelikhan ve Gölbaşı İlçelerimize Yüzme Havuzu Hayırlı Olsun
Gençlerimizin ve öğrencilerimizin tamamına hizmet vermesi planlanan 10 m. X 20 m. ebatlarında yapılacak olan 3 adet Portatif Panel Havuz Samsat, Çelikhan ve Gölbaşı ilçelerimize hayırlı olsun.
Adıyaman için çalışmalarımıza devam ederken, 3 ilçemize yapacağımız yeni tesisler ve yatırımlar ile insan sağlığına birçok faydası bulunan, özellikle de çocuklarımızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerine destek olan yüzme sporu öğretilerek sağlıklı bir neslin yetiştirilmesi hedeflenmektedir. Hemşerilerimizin yüzmeye erişimi ve yeni sporcular yetişmesi için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.
Gençlik ve Spor alanında yapılan hizmetler, tamamlanan projeler ve faaliyete geçen tesislerle de durmadan yolumuza devam etmekteyiz. En modern şartlarda ilimize ve gençliğimize kazandırılan bu hizmetlerin şimdiden hayırlara vesile olmasını diler, yapılan bu çalışmalarda başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet KASAPOĞLU, milletvekili arkadaşlarımıza, emeği geçen herkese şükranlarımı sunarım." İfadelerini kullandı.