Özel Haber
Giriş Tarihi : 09-09-2019 00:00   Güncelleme : 09-09-2019 00:00

AİLELERE MUHTEŞEM BİR HABER

AİLELERE MUHTEŞEM BİR HABER

Eğitim ve Öğretim yılının başlaması ile birlikte ailelerin en önemli sorusu çocuğumuzu hangi eğitim yuvasına göndereyim olmaktadır. İşte bu önemli konuda velilerimize MUHTEŞEM bir haber veriyoruz.

Adıyaman’da standartları içerisinde açıldığı günden itibaren başta veliler olmak üzere bütün Adıyaman kamuoyunun takdirini alan “Muhteşem Çocuk Akademisi” yeni eğitim ve öğretim yılına merhaba dedi.

“Muhteşem Çocuk Akademisi” açıldığı günden itibaren 0-6 yaş grubuna Adıyaman’da eğitim yönünden ilkleri hizmete sunmaya devam ediyor.

Bu yıl Adıyaman’da bir ilk olacak olan çocuklar için Psikolog, Diyetisyenler tarafından hazırlanan çocuk menüsü, çocuklar için hemşire ve yoga eğitimini başlatmış bulunmaktadır.

“Muhteşem Çocuk Akademisi” kurucuları Esra Tohumcu ve Nida Baykan, hedeflerinin Ailelerini güvenini, Çocukların sevgilerini kazanarak yaptıkları hizmetin Adıyaman’da takdir edilmesi olduklarını ifade ettiler.

“Muhteşem Çocuk Akademisi” Kurucularından Esra Tohumcu yaptığı açıklamada;

Amacımız: çocuklarımızın sevgi dolu bir ortamda zihinsel, bedensel, sosyal yönden sağlıklı gelişimlerini sağlamak. Ve onları hayatta başarılı olabilecekleri psikolojik ve sosyal düzeye getirmektir.

Bin metre karenin üzerinde olan yerimizde ferah sınıflar, çeşitli oyun alanları, uyku odaları, yemek hanemiz ve hayvanlarla dolu bir bahçemiz bulunmaktadır. 8 yıllık tecrübemiz ve sürekli yenilenen eğitim anlayışımız ile Adıyaman’dan birçok alanda ilk ve tek olmaya devem ediyoruz.

Sınıf sayılarımız 10 ile 15 arasında yaş gruplarına göre değişim göstermekte olup her sınıfta iki öğretmenimiz bulunmaktadır.

Alanında uzaman personellerimiz ve İngilizce tabanlı (her gün İngilizce) ile emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

17 çocuk gelişimi üniversite mezunu öğretmenler ve çocuk gelişimci yardımcı ablalar

İki okul öncesi öğretmeni

İki temizlikçi

İki aşçı

İki hostes ve şoför

Eğitim koordinatörü

3 ayrı dalda branş hocası (müzik-dans/jinastik-inglizce)

Psikolog

Hemşire ve

Diyetisyenimiz ile toplam 35 kişi ile bu yolda ilerliyoruz.