Yerel
Giriş Tarihi : 06-07-2021 16:40   Güncelleme : 06-07-2021 16:40

AK GENÇLİK’TEN GENÇLİĞE AÇIK HAVA SİNEMASI

Adıyaman Ak Parti Gençlik Kolları 1 Temmuz itibariyle başlayan normalleşme sürecinde ilk etkinliğini Adıyaman gençliğine yönelik yapacak

AK GENÇLİK’TEN GENÇLİĞE AÇIK HAVA SİNEMASI

Adıyaman Ak Parti Gençlik Kolları 1 Temmuz itibariyle başlayan normalleşme sürecinde ilk etkinliğini Adıyaman gençliğine yönelik yapacak.  Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe'nin hayata geçirdiği açık hava sinemaları projesinde bu akşam ilk gösterim Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi Adıyaman üniversitesi açık hava sinema alanında gençlerle buluşacak.

Yapılacak etkinlik ile bilgiler veren Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe; Göreve başladığımız andan itibaren tek derdimiz Adıyaman gençliğine neler katabiliriz mücadelesini veriyoruz. Pandemi sonrası başlayan normalleşme ile birlikte ilk etkinliğimiz olacak açık hava sinema buluşmlarında Adıyaman gençliğini Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi ile buluşturacağız. Yayınlanacak olan film sınırlı kontejyan ile gösterime sunurlurken 15-30 yaş arası gençlere biletler ise ücretsiz bir şekilde verilecektir."

Adıyaman Üniversitesi Açık Hava Sinemasında gösterilecek olan film için biletler Ak Parti Adıyaman İl başkanlığından temin edilecektir.