Eğitim
Giriş Tarihi : 18-08-2017 00:00   Güncelleme : 18-08-2017 00:00

AK PARTİ HEYETİ DURMAK BİLMEDEN DOLAŞIYOR

AK PARTİ HEYETİ DURMAK BİLMEDEN DOLAŞIYOR

Ak Parti teşkilatı, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkan Vekili Ahmet Aydın ve milletvekillerinin katılımı ile sabah ilk ışıklarıyla ilçeleri ve köyleri ziyaret etmeye başlıyor. Ve bir gün içerisinde köy köy dolaşıp vatandaşların istek ve sıkıntılarını dinliyor.
 Köylerde köylülerle bir araya gelen TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın, Milletvekili Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, Ak Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez köylülerin sorun ve sıkıntılarını dinledi. Köylülerle uzun uzun muhabbetler eden TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın ve beraberindeki heyet köylülerin sorun ve sıkıntılarının çözümü noktasında ellerinden gelen gayreti göstereceklerini her zaman halkla iç içe olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.
TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın ve milletvekilleri, geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçiren Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut’u ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu. Çelikhan ilçesi hakkında bilgiler alarak yapılması gereken hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulunan Aydın, daha sonra ilçede faaliyet gösteren esnafları tek tek ziyaret etti. Esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Aydın ve beraberindeki heyet daha son olarak ise ilçede bulunan bir kıraathanede vatandaşlarla sohbet etti.