SİYASET
Giriş Tarihi : 14-03-2024 13:19

ALKAYIŞ: “ADAYIMIZ ZİYA POLAT İLE AK PARTİ’YE REKOR OY BEKLİYORUZ”

Yerel Seçim çalışmalarına Adıyaman’da devam eden AK Parti Adıyaman Milletvekili Av. Mustafa Alkayış, 31 Mart seçimlerinde Başkan Adayımız Ziya Polat ile birlikte ipi göğüsleyeceklerini ve AK Parti olarak rekor düzeyde bir oy alacaklarını söyledi.

ALKAYIŞ: “ADAYIMIZ ZİYA POLAT İLE AK PARTİ’YE REKOR OY BEKLİYORUZ”

Yerel Seçim çalışmalarına Adıyaman’da devam eden AK Parti Adıyaman Milletvekili Av. Mustafa Alkayış, 31 Mart seçimlerinde Başkan Adayımız Ziya Polat ile birlikte ipi göğüsleyeceklerini ve AK Parti olarak rekor düzeyde bir oy alacaklarını söyledi.
 
AK Parti Adıyaman Milletvekili Av. Mustafa ALKAYIŞ, 31 Mart 2024 tarihinde ülke genelinde yapılacak olan yerel seçimlerle ilgili bir basın açıklamasında bulundu. Yerel seçim çalışmalarına seçim bölgesi olan Adıyaman’da devam eden Milletvekili ALKAYIŞ, 31 Mart’ta Belediye Başkan Adayımız Ziya POLAT ve diğer başkan adaylarımız ile birlikte seçimi rekor bir oyla kazanacaklarını ve AK Parti’nin bu seçimlerde rekor bir oy alacağını dile getirdi.
AK Parti olarak seçim sürecinin başından beri sahada olduklarını belirten Alkayış; İl Başkanımız, Merkez İlçe Başkanımız, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, Mevcut Belediye Başkanımız, Aday Belediye Başkanımız, İl ve Belediye Meclisi Üyelerimiz, Mahalle Başkanlarımız ve Cumhur İttifakımızın paydaşı Milliyetçi Hareket Partisi ile birlikte seçim çalışmalarını büyük bir titizlik ve heyecanla, aynı zamanda eşgüdüm içerisinde yürüttüklerini söyledi. Şu ana kadarki izlenimlerinden hareketle Cumhur İttifakı Adayı Sayın Ziya POLAT’a belediye seçimlerinde yüksek bir alakanın olduğunu ve süreci rekor bir destekle tamamlayacaklarını öngördüğünü söyleyen Milletvekili Alkayış, halkımızın başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a ve AK Parti’ye teveccühlerinin de farkında olduğunu belirtti. Halkımızın yoğun ilgisi, bizleri hem mutlu etmekte hem de daha çok çalışmaya sevk etmektedir.  
“Halkımızın bizlere verdiği bir vazife var, o da 6 Şubat depreminde yıkılan şehrimizi Sayın Cumhurbaşkanımız öncülüğünde yeniden ayağa kaldırmaktır” diyen Alkayış; Hükümetimiz, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız ve bütün teşkilatımızla birlikte Adıyaman’ı imarından yeşil alanlarına ve çocuk parklarından halk ekmeğine kadar yeniden ayağa kaldıracaklarını ve bunun için gerekli adımları atmaya başladıklarını söyledi. Mesleği aslen Mühendislik olan ve Bürokraside derin tecrübeler edinmiş bulunan Belediye Başkan adayımız Sayın Ziya POLAT’ın şimdiden hazırlamış olduğu 104 adet projenin ilimizin inşa ve ihya çalışmalarına önemli katkılar sağlayacağına ve toplumumuzun beklentilerini karşılayacağına inandıklarını söyleyen Milletvekili Alkayış, bu projelerin hayata geçirilmesinde her zaman Adıyaman’ın ve Sayın Ziya POLAT’ın destekçisi olacaklarını dile getirdi.
Halkın her kesiminin benimsediği, destek verdiği Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayımız Sayın Ziya POLAT’ın seçimleri büyük bir üstünlükle kazanacağına olan inancının tam olduğunu belirten ALKAYIŞ, kısa-orta-ileri vadeli hedeflerin ve Adıyaman’ın öncelikli ihtiyaçlarının bir bir hayata geçirileceğini ve uygulanacak projelerle Adıyaman’ımızın günden güne daha ileri gideceğini söyledi.

AdminAdmin