Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 24-05-2015 00:00   Güncelleme : 24-05-2015 00:00

AYDIN, CUMHURBAŞKANI’NIN ADIYAMAN ZİYARETİNİ

AYDIN, CUMHURBAŞKANI’NIN ADIYAMAN ZİYARETİNİ

 AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Adıyaman halkının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı bir kez daha bağrına bastıklarını ifade ederek açılışı gerçekleştirilen yatırımların Adıyaman’a hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Adıyaman’ı ve Adıyamanlıları, Adıyaman halkının da Cumhurbaşkanını çok sevdiğini belirten AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, “Evvelki gün ilimiz tarihi bir gün daha yaşadı. İlimizdeki muhteşem mitinglere katılımlarından dolayı tüm Adıyamanlılara teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız her fırsatta Adıyaman’dan bahsediyor. Bizleri ne zaman görse Adıyaman halkına selamlarını, sevgilerini iletiyor. Evvelki gün hiçbir ilde olmayacak şekilde bir gün içerisinde Sincik ilçemizde ziyarette bulundu ve sincik halkına sevgilerini iletti. Ardından Türkiye’nin üçüncü büyük köprüsü olan Nissibi köprüsünün açılışını yaptı ve bölge halkına hitap etti. Ardından Adıyaman merkeze gelen Sayın Cumhurbaşkanımız hükümet meydanından hemşerilerimize hitap etti. Burada ki konuşmasının ardından Adıyaman belediyesini ziyaret etti ve burada bir balkon konuşması yaparak, bir gün içerisinde dört ayrı yerde Adıyamanlı hemşerilerimize hitap etmiş oldu. Dört ayrı yerde dört miting gerçekleşmiş oldu. Her birisi coşkusuyla heyecanıyla Adıyaman’a Adıyamanlıya yakışır bir miting oldu. Adıyaman’da çok büyük bir coşku vardı. Binlerce vatandaşımız Sayın Cumhurbaşkanını bağrına bastı. En güzel şekilde karşıladı, en güzel şekilde de uğurladı. Sayın cumhurbaşkanımız başbakanlığı döneminde de her fırsatta ilimize geldi gitti. Her seferinde çok mutlu, memnun ayrıldı. Ama evvelki gün gerek Sincik’e, gerek Nissibi köprüsü açılış töreninde gerekse de Adıyaman açılış töreninde gördüğü büyük coşku kendisini çok mutlu ettiğini söyledi. Bütün Adıyaman halkına teşekkür ettiğini söyledi. Adıyaman her zaman olduğu gibi şimdide kendisine yakışanı yapıyor. AK Parti’de kendisine yakışanı yapıyor” dedi.
Adıyaman’ın AK Parti kurulduğu günden bugüne dualarıyla destekleriyle hep AK Partinin yanında olduğunu belirten Ahmet Aydın, “Bizlerde il merkezinde, ilçelerde, beldelerde ve köylerimizde yaşanan sorunları yerinde görme adına ciddi mesai sarf ettik, ciddi mesafeler katlettik. Her ilçemizde, her beldemizde ve her köyümüzde olabilecek ciddi eserler kazandırmaya gayret ettik. Nereye bakarsak bakalım, ne yaparsak yapalım her yerde aK partinin mührünü görmek mümkündür. Gittiğimiz her yerde bu eserleri görmek bizleri mutlu etmekte, bütün yorgunluğumuzu alıp götürmekte. Zaten biz yola çıkarken hep söyledik ve söylüyoruz, biz efendi olmaya değil bu millete hizmetkar olmaya geldik. Millet iktidara sahip çıkıyor, iktidar ise milletini sahip çıkıyor. Evvelki gün hizmete giren eserlerin toplam tutarı 710 Milyon TL’dir. Dolayısıyla AK Partini yaptıkları ortada, hizmetler ortada. AK Partinin bu hizmetleri yapmasındaki en büyük güç milletimizden aldığımız güçtür. Milletimizden almış olduğumuz dua ve desteklerle hizmetleri bir bir yapmaya, hizmete açmaya devam ediyoruz. Halkımıza ne yapsak azdır. AK Parti ve bizler yaptıklarımızla konuşuyoruz bu vesileyle evvelki gün Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımıyla açılışları gerçekleştirilen yatırımların hayırlara vesile olmasını temenni eder, katılımlarıyla bizleri onurlandıran Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’a, Bakanlarımıza, milletvekillerimize ve Sayın Cumhurbaşkanımıza coşkulu bir şekilde bağrına basan kadirşinas Adıyamanlı hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.