Özel Haber
Giriş Tarihi : 26-03-2018 00:00   Güncelleme : 26-03-2018 00:00

BAŞKAN KUTLU KUTLAMALARA DAMGA VURDU

BAŞKAN KUTLU KUTLAMALARA DAMGA VURDU

BELEDİYE DESTEKLEDİ, SPORDA HEYECAN DORUĞA ÇIKTI

Adıyaman’da sporun gelişmesi için büyük destekler veren Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, hafta sonu şehirde oynanan iki farklı spor müsabakasını da taraftarlarla birlikte izleyip, şehrin takımlarını büyük bir heyecanla destekledi.

Spora verdiği desteklerle Adıyaman’ın geçmişten bu yana en sporsever Belediye Başkanı olarak gösterilen F. Hüsrev Kutlu, hafta sonu Adıyaman’da oynanan spor müsabakalarını taraftarların içinde seyretti, onlarla sevindi, onlarla üzüldü.

ADIYAMAN 1954 SPOR’UN ŞAMPİYONLUK COŞKUSUNA ORTAK OLDU

Adıyaman’da oynanan önemli maçta ilimizi Bölgesel Amatör Lig (BAL)’de temsil eden Adıyaman 1954 Spor’un, lig ikincisi Pertek 62 Spor ile oynadığı mücadeleyi takip eden Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya, Adıyaman 1954 Spor taraftarları maçın başından sonuna kadar tezahürat etti.

15 binden fazla taraftarın izlediği maçı taraftarların içinde izleyen Başkan Kutlu, Adıyaman 1954 Spor’un maçın ilk dakikalarında attığı golle rakibini 1-0 yenerek ligin bitimine iki hafta kala şampiyonluğunu ilan etmesiyle saha indi ve tüm şehrin sevincine ortak oldu.

Eline aldığı Adıyaman 1954 spor bayrağıyla tribünleri dolaşan, futbolcuları tek tek kutlayan ve yöneticilerin mutluluğuna ortak oldu.