SPOR
Giriş Tarihi : 10-07-2024 09:34

GALATASARAY FUTBOL OKULUNA ADIYAMAN'DA YOĞUN İLGİ

Türkiye’nin önde gelen kulüplerinden Galatasaray Futbol Okulu Adıyaman’da açıldı.

GALATASARAY FUTBOL OKULUNA ADIYAMAN'DA YOĞUN İLGİ

  Türkiye’nin önde gelen kulüplerinden Galatasaray Futbol Okulu Adıyaman’da açıldı. Galatasary Futbol Okulu'nun Adıyaman'da başlattığı yaz spor okullarına yoğun katılımla başladı.

  Galatasaray alt yapı kriterleri dâhilinde, bilimsel antrenman metotlarının uygulanacağı eğitim programı çerçevesinde 5-17 yaş grubu çocuklar, uzman antrenörler eşliğinde futbol eğitimi alacak. İlk antremanını Adıyaman Altınşehir Mansur Stadında gerçekleştiren futbol okuluna çocukların yoğun ilgisi olduğu görüldü. Çocuklarını Galatasaray Futbol okuluna kayıt ettiren velilerinde çocuklarının heyecanlarına ortak olduğu görüldü.

  Galatasaray Yaz Spor Okulları Koordinatörü Cihan Yücetaş yaptığı açıklamada; 'Galatasaray Kulübü ile yapılan uzun görüşmeler neticesinde Adıyaman’da futbol okulu açma kriterlerini sağladığımız tarafımıza bildirildiğinde Adıyaman'da bu eğitimi vermenin heyecanını ekip olarak yaşamıştık. Ve uzun çalışmalarımız sonrasında ilk antremanımızı yoğun bir katılım ile gerçekleştirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bu futbol okulunda amacımız çocuklarımızın yaz dönemini en iyi şekilde geçirmek amacıyla uzman antrenörler eşliğinde futbol eğitimi aldırmak olduğunu ifade etmek istiyorum. Adıyaman’ımızdan Galatasaray’a ve Türk futboluna yeni futbolcular kazandıracağımıza inanıyoruz.' İfadelerini kullandı.

  5-17 yaş grubundaki kız ve erkek çocukların kabul edileceği Galatasaray Futbol Okulu’nun çalışmaları yaz dönemi boyunca her hafta Salı ve Perşem günleri Altınşehir Mansur Yardımcı Stadyumu’nda gerçekleştirilecek.

 

AdminAdmin