ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 13-07-2023 17:47

HIRSIZ EV SAHİPLERİNE BIÇAKLA SALDIRDI: 4 YARALI

Adıyaman’da, depremden dolayı hasar alan binaya girerek hırsızlık yapan şahıs, ev sahiplerine bıçakla saldırdı. Hasarlı binada dehşet saçan hırsızdan dolayı 4 kişi yaralandı.

HIRSIZ EV SAHİPLERİNE BIÇAKLA SALDIRDI: 4 YARALI

Edinilen bilgilere göre, Mehmet Akif Mahallesi Sakarya Caddesi İtfaiye Kavşağı yakınlarında 6 Şubat depreminde hasar alan bir binada çalışan işçiler, Yusuf D., isimli bir şahsın daire kapı ve pencerelerini söktüğünü fark ederek durumu bina sakinlerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen bina sakinleri şahsın hırsız olduğunu fark ederek şahsı yakalamak istedi. Bu esnada bina sakinlerinden kaçamayacağını anlayan Yusuf D., eline aldığı bıçak ile hem işçilere hem de daire sahiplerine saldırdı.

Bina sakinlerinden ve işçilerden olduğu öğrenilen Ahmet Ç., Ramazan Y., Faruk F., bıçak darbeleriyle yaralanırken olayı gerçekleştiren Yusuf D., ise darp neticesi yaralandı. Darp neticesi yaralanan ve ayağa kalkamayan Yusuf D., polis ve sağlık personelleri tarafından taşınarak binadan indirilerek ambulansla alındı. Meydana gelen olayda yaralanan toplam 4 kişi ambulanslarla Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Öte yandan Yusuf D., isimli şahsın 5 farklı olaydan suç kaydının olduğu öğrenildi.

Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.

AdminAdmin