SON DAKİKA
Giriş Tarihi : 19-10-2022 15:39   Güncelleme : 19-10-2022 15:56

ORMANLIK ALANDA VAHŞET! 15 YAŞINDAKİ GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ

Adıyamanlı olduğu öğrenilen ve Antalya'da yaşayan Yusuf Delal (15), isimli çocuk, ormanlık alanda öldürülmüş halde olarak bulundu.

ORMANLIK ALANDA VAHŞET! 15 YAŞINDAKİ GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ

Adıyamanlı olduğu öğrenilen ve Antalya'da yaşayan Yusuf Delal (15), isimli çocuk, ormanlık alanda öldürülmüş halde olarak bulundu.

Antalya’nın Kepez ilçesi ormanlık alanda 15 yaşındaki Y.D başından silahla vurulmuş halde bulundu. Korkunç olayda Yusuf Delal’ın kız arkadaşı Y.S.Y’nin (15) ise saldırganlardan ‘Tuvaletim geldi’ diyerek kaçtığı ortaya çıktı.

 Korkunç olay 17 Ekim gecesi Varsak Menderes Mahallesi Hamza Taş Bulvarı Ormanlık alan içinde saat 02.00 sıralarında meydana geldi. Poliste kayıp başvurusu olan Adıyaman'ın yerlisi olduğu öğrenilen Yusuf Delal, annesine ait araçla kız arkadaşı olan Y.S.Y ile birlikte gece gezintiye çıktı. Varsak'ta ormanlık olanda araçlarını kenara çekip durdular.

Bu sırada yanlarına gelen başı puşi ile sarılı bir kişi kendisini polis olarak tanıttı. Bu sırada Y.S.Y korkup kaçtı. Şüpheli kişi Y.S.Y'yi ormanda tekrar yakaladı. Y.S.Y tuvalete gideceğini söyleyerek tekrar kaçarak izini kaybettirdi. Ardından erkek arkadaşı Yusuf Delal’ın ağabeyine ulaşarak yardım istedi. Yusuf Delal’ın ağabeyi ile birlikte olay yerine geldiklerinde ise Yusuf Delal’ın başından vurulmuş halde cansız cesedi ile karşılaştı. Gelişmelerin ardından Yusuf Delal’ın ağabeyi ve kız arkadaşı Y.S.Y durumu polisi bildirdi.

2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Yaşanan korkunç olayın ardından Yusuf Delal’ın cansız bedeni gece otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Burada yapılan otopside Yusuf Delal’ın başından silahla vurulduğu ortaya çıktı. Yakınları tarafından alınan cenaze gözyaşları içinde Kurşunlu Mezarlığı'nda toprağa verildi. Olayın ardından çalışma başlatan polis 2 kişiyi gözaltına aldığını bildirdi.

 

AdminAdmin