Özel Haber
Giriş Tarihi : 27-06-2018 00:00   Güncelleme : 27-06-2018 00:00

SEÇİM BİTTİ...VEKİL OLDU..AMA HALA HALKIN ARASINDA

SEÇİM BİTTİ...VEKİL OLDU..AMA HALA HALKIN ARASINDA

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde dur durak bilmeden çalışan TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, seçimlerin bitmesi ile dur durak çalışmalarına devam ediyor. Her zaman söylediği biz seçimden seçime halkımızın yanına uğramıyoruz ifadelerini adeta tescilleyen Ahmet Aydın seçimlerin bitmesine ve vekil seçilmesine rağmen halkın arasına katılarak teşekkür ziyaretleri sürdürüyor.

AK Parti teşkilatı üyeleri ile birlikte çarşı merkezde bulunan vatandaşlar ile sohbet eden Aydın, seçim sonuçlarının ülkeye ve millete hayırlı olmasını dileyerek, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

 

Sandık başına giderek vatandaşlık görevini yerine getiren vatandaşları tebrik eden Aydın, "Halkımız her zaman olduğu gibi yine doğru tercihi yaptı ve dünya lideri Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile yoluna devam kararı verdi. Ben burada tüm teşkilat mensuplarına katılımlarından, desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Teveccüh gösterdiler. Vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum." diye konuştu.

 

AK Parti'ye gösterilen teveccühten dolayı memnuniyetini ifade ederek, hiç durmadan hizmete devam edileceğini vurguladı.

 

24 Haziran seçimleri ile ülkenin yeni bir sisteme geçtiğine işaret eden Aydın, şunları kaydetti:

 

"Seçim çalışmaları çok hareketli, seviyeli, nezaketli geçti. Ülkemiz, 2023 ve 2071 hedefleri adına önemli bir virajı daha aştık. Seçimlerde hedef hasıl olmuştur. Memleketimizin bizden beklentileri yüksek. Biz de bu doğrultuda hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Gözümüzün bebeği Cumhurbaşkanımızı Türkiye'nin ilk başkanı yaptık. Seçimler Türkiye’mize, vatanımıza, milletimize, bütün tüm İslam alemine hayırlı uğurlu olsun."

 Gezi esnasında Ahmet Aydın’ın vatandaşlar ile samimi sohbetlerde bulunması gözlerden kaçmadı.