Yerel
Giriş Tarihi : 26-05-2020 23:26   Güncelleme : 26-05-2020 23:26

SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLARI BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLARI BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLARI BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Kovid-19 tedbirleri kapsamında Adıyaman’daki siyasi parti il başkanları, Ak Parti il başkanı Mehmet Dağtekin’in planlaması üzerine partiler arası bayramlaşmayı bu sene video konferans yoluyla gerçekleştirdi. Saadet partisi İl Başkanı Haşim Asnuk’un katılamadığı bayramlaşma programına Adıyaman’da ki siyasi parti il başkanları katıldı. Video konferans üzerinden gerçekleşen bayramlaşma programına  CHP il Başkanı Burak Binzet,  MHP İl Başkanı Hüseyin Özgün, İYİ Parti İl Başkanı Kenan Doğan , BBP İl Başkanı Nihat Komşu, HÜDAPAR İl Başkanı Mustafa Yetis, ANAP İl Başkanı Yavuz Karaman, Vatan Partisi İl Başkanı Mustafa Kabarcık,  Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İsmail Demir ve Demokrat Parti İl Başkanı Ahmet Çiftçi katıldı.

Video konferans üzerinden yapılan toplantıda il başkanları Adıyaman ile ilgili düşüncelerini dile getirirken yapılan çalışmalarıda ifade ettiler.

Ak Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin toplantıyı değerlendirerek; Bugün Huzurun başkenti olduğumuzu bir kez daha kanıtlamış olduk. Bütün siyasi parti il başkanlarıma teşekkür ediyorum. Bayramlaşmanın yanı sıra çok verimli bir görüşme oldu. İktidar partisi olarak il başkanlarımızın talep ve isteklerini dinleme fırsatımız oldu kendilerine teşekkür ediyorum. İfadelerini kullandı