Yerel
Giriş Tarihi : 09-04-2021 10:25   Güncelleme : 09-04-2021 10:28

SİYASİLERDEN ADIYAMAN İÇİN GECE MESAİSİ

Ahmet Aydın; Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanlarımızla gecenin bir yarısında Adıyaman için çalışmaya devam ediyoruz.

SİYASİLERDEN ADIYAMAN İÇİN GECE MESAİSİ

Ak Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, Adıyaman Milletvekilleri İ.Halil Fırat, M.Fatih Toprak, Yakup Taş ile Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Gerger Belediye Başkanı Erkan Aksoy, Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut, Samsat Belediye Başkanı Halil ve Suvarlı ve Akıncılar belediye başkanları ilin ve ilçelerin devam eden ve yapılması planlanan projeleri değerlendirmek ve destek talebinde bulunmak için Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u makamında ziyaret ettiler.

Yapılan ziyarette isteklerini ve taleplerini ileten belediye başkanlarını dinleyen Bakan Kurum, Adıyaman için yapılması gereken ne ise çözüme kavuşturacaklarını dile getirdiler.

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Ak Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın; Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanlarımızla gecenin bir yarısında Adıyaman için çalışmaya devam ediyoruz. Taleplerimizi ilettik saolsun kendileri de taleplerimizi geri çevirmedi. Adıyaman'da yapımı devam eden Kentsel dönüşümün son halini, Millet bahçesinin durumu ve genişletme çabalarını, Alt yapı sorunlarımızı belediye başkanlarımızla istişare ederek daha güzel bir Adıyaman için yapılması gerekenleri konuştuk." İfadelerini kullandı.