Asayiş
Giriş Tarihi : 16-08-2014 00:00   Güncelleme : 16-08-2014 00:00

YAKAN, CUMHURBAŞKANIMIZI AĞIRLAMAKTAN ONUR DUYARIZ

YAKAN, CUMHURBAŞKANIMIZI AĞIRLAMAKTAN ONUR DUYARIZ

10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek için partisinden istifa eden İnlice Belediye Başkanı Mehmet Yakan, “Cumhurbaşkanımızı ağırlamaktan onur duyarız” dedi.
İnlice Belediye Başkanı Mehmet Yakan, 10 Ağustos tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Başbakan Erdoğan’a rekor düzeyde katkı sunan Sincik ilçesi ve İnlice Belde halkına teşekkür etti.
Mehmet Yakan, “Türkiye’nin demokrasi standartlarının yükseltilmesi için yapılan düzenlemelerden dolayı Başbakanımıza karşı borcumuzu rekor oy desteği ile ödemiş olmamızdan dolayı bütün İnlice Beldemiz ve Sincik ilçemizin halkına şükranlarımı sunuyorum. Cumhurbaşkanımızı ilçemizde ağırlamaktan büyük onur duyacağız. Yeni Türkiye’mizin kurulmasında büyük adımlar atan ve ülkemizin önündeki engelleri bir bir kaldırarak birçok atılım gerçekleştiren, üniversitelerde ve kamuda kılık kıyafet serbestisi tanıyan düzenlemelere imza atan, meslek liseleri önündeki kat sayı eşitsizliğini ortadan kaldıran, anaların gözyaşlarının dinmesi amacıyla çözüm sürecini başlatan, uluslararası alanda önemli adımlar atan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı bekliyoruz” dedi.