İSHAK ŞAN; "BAŞKAN HALLAÇ KAHTA HALKININ HİZMETKARI OLACAK"

Milletvekili Şan; 31 Mart Yerel Seçimlerinde, Kahta Belediye Başkanı seçilen Mehmet Can Hallaç ve seçim süreci hakkında açıklamalarda bulundu.

SİYASET - 04-04-2024 12:59

İSHAK ŞAN;

"Bugün burada, Kahta’ mızın geleceğini şekillendirecek önemli bir zaferin mutluluğunu yaşıyoruz. AK Parti olarak, bizlere duyduğunuz güven ve destekle, belediye başkanlığı seçimlerini zaferle taçlandırdık. Bu zafer tüm Kahta’ lıların zaferidir.

    Bu hizmet yarışı Kahta’ mız için bir demokrasi şöleni havasında geçmiştir. Bu süreçte sergiledikleri sağduyulu davranışlarıyla tüm Türkiye ye örnek bir seçim yaşatan adayların hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

     Bu seçimin kaybedeni yoktur, kazananı Kahta mız olmuştur.

    Seçim sürecinde sergilediğimiz birlik , beraberlik ve kararlılık ruhu, bizleri başarıya ulaştıran en önemli faktördür. Belediye başkanımız Mehmet Can Hallaç ile birlikte tüm projeleri hayata geçireceğiz. Belediye başkanımız ve ekibi, Kahta mızı ; Türkiye nin örnek şehirlerinden biri yapacaktır.

    Seçim sürecinde gösterdiğiniz üstün gayret, fedakarlık ve birliktelik için her birinize şükranlarımı sunuyorum. Bu zafer , hepimizin; Tüm Kahta nın zaferidir.

    Halkımızın seçimde gösterdiği teveccüh için teşekkür eder; Başkanımız Osman Çetinkaya ve tüm ilçe teşkilatımıza emekleri için tebrik ve teşekkür ederim.

      Bu Mazbata ile birlikte beş yıl boyunca Kahta halkının hizmetkarı olacak olan  Mehmet Can Hallaç başkana başarılar diliyorum. Allah hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin." dedi.

Neler Söylendi?
DİĞER HABERLER
ÇELİKHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINI DEVA PARTİLİ MAHMUT ŞAHİN KAZANDI

ÇELİKHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINI DEVA PARTİLİ MAHMUT ŞAHİN KAZANDI

01-04-2024 - SİYASET

BESNİ BELEDİYE BAŞKANI REŞİT ALKAN OLDU

BESNİ BELEDİYE BAŞKANI REŞİT ALKAN OLDU

01-04-2024 - SİYASET