BAŞKAN BULUCU BÜYÜK KONGRE VE YEREL SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Erkan Bulucu, AK Parti’nin 4. Olağanüstü Büyük Kongresi ve yerel seçimle ilgili değerlendirmede bulundu.

SİYASET - 09-10-2023 13:40

BAŞKAN BULUCU BÜYÜK KONGRE VE YEREL SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Erkan Bulucu, AK Parti’nin 4. Olağanüstü Büyük Kongresi ve yerel seçimle ilgili değerlendirmede bulundu.
AK Parti Adıyaman ailesi olarak Büyük Kongre’ye büyük bir heyecanla hazırlandıklarını ve bu heyecanı Ankara’da en güzel şekilde yansıttıklarını ifade eden AK Parti İl Başkan Emrah Erkan Bulucu, “AK Parti Adıyaman teşkilatı olarak her zamanki gibi AK Parti’mizin olağanüstü büyük kongresini büyük bir coşku ve heyecanla yaşadık. Bu heyecan ve coşku ile birlikte Türkiye’nin dört bir tarafından gelen gönüldaşlarımızla, vatandaşlarımızla, teşkilatlarımızla buluşarak birlik ve beraberliğin en güzel örneğini bir kez daha tüm dünyaya gösterdik. Adıyaman teşkilatı ve partimize gönül veren kardeşlerimiz her zaman olduğu gibi bu kongremizde de Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yalnız bırakmayarak sevgilerini, muhabbetlerini gösterdi.
Cumhurbaşkanımız ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ında her zaman ifade ettiği gibi; AK Parti’mizin kuruluş felsefesinden ve prensiplerinden taviz vermeden kendini her zaman yenileyen ve güncellemeyi başarabilmiş yegâne siyasi harekettir. Büyük kongremizle bu değişimi ve yenilenmeyi bir kez daha gördük. Bu yenilenme tüm Türkiye’de olduğu gibi büyük kongre sonrası MYKY ve MYK’mıza da yansıdığını görüyoruz. Bu vesileyle AK Parti’mizin 4. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın takdir ve tensipleriyle oluşturulan MKYK üyelerimizi ve MYK’daki Genel Başkan Yardımcılarımızı tebrik ediyor, muvaffakiyetler diliyorum. Türkiye Yüzyılı vizyonu hep ileri hep yeni mottosuyla gerçekleştirdiğimiz büyük kongremiz ile hem sevdamızı tazelediğimiz, hem kendimizi gözden geçirdiğimiz, kendi muhasebemizi yaptığımız ve geleceğe dair perspektifimizi Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın milletimizle paylaştığı bir kongre oldu” dedi.
Başkan Bulucu, “Yine bu kongremizde hem Genel başkanımız konuşmasında hem de salonun içerisindeki heyecanda, dışındaki coşku ile birlikte yerel seçimlerin işaret fişeğini de ateşlemiş olduk. AK Parti il teşkilatı olarak yerel seçim hazırlıklarımıza tüm teşkilat mensuplarımız ve milletvekillerimizle daha önce başlamıştık. Bundan sonra ise, hazırlayacağımız programlar çerçevesinde saha çalışmalarımızı hızlandıracağız. Elbette Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerde olduğu gibi yerel seçimlerde de önceliğimiz depremde büyük hasar ve kayıp gören Adıyaman’ımız olacak. Bilindiği gibi depremzede ailelerimizi ilk olarak çadırlardan, konteynıra geçişlerini sağladık. Allah’ın izniyle tek gayemiz Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde sosyal kalıcı konutları hızlı bir şekilde tamamlayarak sahiplerine teslim etmek olacaktır. Zira yerel seçimlerin önemi bu minvalde bir kat daha artıyor. Genel seçimlerde yaptığımız saha çalışmalarında görüştüğümüz her depremzede ailelerimiz bu enkazın kaldırılması ve Adıyaman’ın yeniden inşasında AK Parti’mize ve Cumhurbaşkanımıza olan güvenleri tamdı. Şehrimizin yeniden inşası ve ihyasında yerel yönetimler büyük rol oynamaktadır. İnanıyorum ki; Adıyamanlı hemşehrilerimiz tıpkı genel seçimlerde olduğu gibi yerel seçimlerde de tercihlerini ve teveccühlerini AK Parti’den yana kullanacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle 4. Olağanüstü Büyük Kongremizin ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını diliyor tüm Adıyamanlı hemşehrilerime sevgilerimi saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

Neler Söylendi?
DİĞER HABERLER
İSHAK ŞAN;

İSHAK ŞAN; "BAŞKAN HALLAÇ KAHTA HALKININ HİZMETKARI OLACAK"

04-04-2024 - SİYASET

ÇELİKHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINI DEVA PARTİLİ MAHMUT ŞAHİN KAZANDI

ÇELİKHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINI DEVA PARTİLİ MAHMUT ŞAHİN KAZANDI

01-04-2024 - SİYASET