POLAT: "BİZ BU ŞEHRE SEVDALIYIZ, BİZ ADIYAMAN’A AŞIĞIZ, BİZ BU ŞEHRİN İNSANINA GÖNÜLDEN BAĞLIYIZ."

Seçim çalışmalarına yoğun bir tempoda devam eden AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Ziya Polat, göreve seçilmesi halinde hayata geçirecekleri projelerle vatandaşların yaşam kalitesini yükselteceklerini vurguladı.

SİYASET - 27-02-2024 16:14

POLAT:

ESNAFLARDAN POLAT’A YOĞUN İLGİ

Demirciler ve Çimentocular Sitesini ve Buğdaycılar ve Hububatçılar Sitesini ziyaret eden Polat, esnaflarla tek tek görüştü, sorun ve taleplerini dinledi, dua ve destek istedi.

POLAT: “GENÇLER İÇİN ÖZEL PROJELERİMİZ VAR”

Daha sonra gençlerin daveti üzerine Çocuk Evini ziyaret eden Polat; "Göreve seçilmemiz halinde hayatın her alanında gençlerimize alan açmanın, destek olmanın, onların dinamizmini ve heyecanını şehrimizin hayrına yönlendirmenin gayreti içerisinde olacağız." ifadelerini kullandı.

Seçim Koordinasyon Merkezinde vatandaşlarla da buluşan Polat, burada gençlerin ve kadınların yoğun ilgisiyle karşılandı.

POLAT, EV ZİYARETLERİNİ AKSATMIYOR

Ev ziyaretlerini de aksatmayan Polat, Sümerevler Mahallesinde ve K2 Konteyner Kentte vatandaşların misafiri oldu.

AK Parti Gençlik Kolları üyelerinin geç saatlere kadar sürdürdüğü bayrak asma programına da katılarak gençlere yardım eden ve burada gençlere hitap eden Polat; "Geç saatlere kadar şehrimizin her noktasını AK Parti bayraklarıyla süsleyen siz genç kardeşlerime teşekkür ediyorum. Davamızın yükünü çeken ve her platformda bizlere destek veren tüm genç kardeşlerimi yürekten kutluyorum. İyi ki varsınız." şeklinde konuştu.

Başkan Adayı Polat'a ziyaretlerinde AK Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Erkan Bulucu, Merkez İlçe Başkanı Ziya Başaran, Kadın Kolları Başkanı Saliha Diler, Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe ve teşkilat mensupları eşlik etti.

“ADIYAMAN’A AŞIĞIZ, ADIYAMAN’A SEVDALIYIZ”

Seçim çalışmalarıyla ilgili bir değerlendirme yapan Polat şu ifadelere yer verdi; "Adıyaman ile olan bağımızı hizmete dönüştürmek için çok önemli hazırlıklar yapıyoruz. İnşallah göreve geldiğimizde üretken, dinamik, şeffaf, şefkatli ve sorumlu yönetimler vasıtasıyla erişilebilir, öngörülebilir, sürdürülebilir, yenilikçi, kalkınmacı, şehri insanlarıyla bütünleştiren programlar uygulayacağız. Bu anlayışla afetlere dayanıklı, dirençli, sağlam yerleşim yerleri kurarak, yeni nesil dijital teknolojilere uygun altyapılar tesis ederek, değer üreten, ekonomilere destek olan yerel yönetim modellerini güçlendirerek, çocuklar, yaşlılar, engelliler, gençler ve kadınlar başta olmak üzere toplumun bütün kesimlerine yönelik sosyal belediyecilik hizmetlerini genişleteceğiz. Maddi ve manevi desteklerle toplumumuzun temeli aile yapımızı koruyarak, çevreye ve tabiata duyarlı sürdürülebilir yönetim uygulamalarını yaygınlaştıracağız. Adıyaman’ımızı, mimarisi estetikle yoğrulmuş, tarihi ve kültürel varlıkları korunmuş, huzurlu, güvenli şehir haline getirerek, katılımcı, kaliteli, memnuniyet esaslı yönetimlerle şehrimizi geleceğe en güzel şekilde hazırlamakta kararlıyız. Allah'ın izniyle 31 Mart'ta Adıyaman’ımızı yönetme sorumluluğunu üstlendiğimizde bu anlayışla hedeflerimizi gerçekleştirmek için gece gündüz çalışacağız. Birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi sıkı tutarak, aramıza kimseyi sokmadan, basiret ve feraseti elden bırakmadan hizmet etmeye gayret göstereceğiz."

Neler Söylendi?
DİĞER HABERLER
İSHAK ŞAN;

İSHAK ŞAN; "BAŞKAN HALLAÇ KAHTA HALKININ HİZMETKARI OLACAK"

04-04-2024 - SİYASET

ÇELİKHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINI DEVA PARTİLİ MAHMUT ŞAHİN KAZANDI

ÇELİKHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINI DEVA PARTİLİ MAHMUT ŞAHİN KAZANDI

01-04-2024 - SİYASET