POLAT: “HEM KADINLARIMIZA HEM DE GENÇLERİMİZE POZİTİF AYRIMCILIK YAPACAĞIZ”

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI POLAT KADINLARLA VE GENÇLERLE BULUŞTU

SİYASET - 19-02-2024 13:08

POLAT: “HEM KADINLARIMIZA HEM DE GENÇLERİMİZE POZİTİF AYRIMCILIK YAPACAĞIZ”

AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Ziya Polat, göreve seçilmesi halinde kadınlara ve gençlere pozitif ayrımcılık yapacaklarını belirterek, hayata geçirecekleri projelerle kadınların ve gençlerin hayatına olumlu katkı sağlayacaklarını vurguladı.

Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından belirlenen program kapsamında ilk olarak özel bir kütüphanede gençlerle buluşan Polat, gençlerin yönetime katkı sağlamalarına önem vereceklerini vurguladı.

Gençlerle buluşmasında onlara yönelik projelerini anlatan Polat şu ifadeleri kullandı; "Çocuklarımızın ve gençlerimizin her alanda gelişimine katkı sunmak için bizler de bu ve benzeri mekanların sayısını artırmakta kararlıyız. Şehrimizin altyapısını ve üst yapısını yenilerken aynı şekilde kültür sanat altyapımıza da değer katmak en önemli önceliklerimiz arasında yer alacak. Düşüncesine, yüreğine, becerisine, emeğine dayalı üretim yaparak şehrimize değer katma hedefinde olan tüm gençlerimizin yanında olacağımızın bilinmesini istiyor, tüm gençlerimize ilgilerinden ötürü teşekkür ediyorum."

Özel bir programda kadınlarla da bir araya gelen Polat, kadınlara pozitif ayrımcılık yapacaklarını kaydetti.

Programa yoğun ilgilerinden ötürü kadınlara teşekkür eden Polat şöyle konuştu; "Aileden başlayarak toplumumuzun tüm katmanlarının taşıyıcı unsuru, nesiller yetiştiren mürebbiyesi kıymetli kadınlarımızla bir aradayız. Bir insan olarak hayatımızın her dönemini farklı rollerle kuşatan kadınlarımızın toplumsal konumunu örselemeden, saygınlığını muhafaza ederek hakkını teslim etmek sağlıklı bir toplumsal yapının olmazsa olmazıdır. Bu anlayışla seçilmemiz halinde şehrimizdeki tüm kadınlarımıza aynı hassasiyetle yaklaşacak, Adıyaman’ımızı onlarla birlikte yöneteceğiz. Bu güzel organizasyonu düzenleyen Sn. Perihan Demir başta olmak üzere varlıklarıyla hepimize ışık tutan tüm kadınlarımıza gönülden teşekkür ediyorum."

Neler Söylendi?
DİĞER HABERLER
İSHAK ŞAN;

İSHAK ŞAN; "BAŞKAN HALLAÇ KAHTA HALKININ HİZMETKARI OLACAK"

04-04-2024 - SİYASET

ÇELİKHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINI DEVA PARTİLİ MAHMUT ŞAHİN KAZANDI

ÇELİKHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINI DEVA PARTİLİ MAHMUT ŞAHİN KAZANDI

01-04-2024 - SİYASET